Музикуючи на локації Артцентру “Дзиґа” в межах Свята музики у Львові, зібрали майже 80 тисяч гривень до пікапу для 93 бригади “Холодний Яр”.
Висловлюємо вдячність “Дзизі”, виконавцям (“Мертвий півень”, “NAZVA”, “Сервант”, “Крокіс”, “Prozori”, Emilia, спільноті “Porichka” за співдію!
Дякуємо партнерському бізнесу, який підтримує такі збори та дає лоти на аукціони – “Керамікос”, “Клямра”, “Lambda”.
Підсумки підбили і продовжуємо шлях.
Закликаємо підтримати наші збори: на червневий виїзд та на пікап “холодноярівцям”.
Разом можемо більше, ніж поодинці!